Náš príbeh

Po vyše troch rokoch freelance pôsobenia v oblasti prepisov bolo založenie spoločnosti Alex R Production v roku 2013 tým najlogickejším krokom. Neutíchajúci dopyt po spolupráci prichádzal z rôznych odvetví – od väčších i menších komerčných spoločností, televízií, produkčných domov či jednotlivcov.

Rôznorodosť podkladov a situácií nás naučila prispôsobiť sa okolnostiam, flexibilne reagovať a pritom udržať vysokú úroveň výstupov. Aby sme kvalite našich služieb dali aj vizuálny charakter a tvár, rozhodli sme sa koncom roka 2017 vytvoriť vlastnú obchodnú značku Scripto.

 

8 hodín nahrávok alebo 180 strán textu prepíšeme za jediný deň

Absolútna odolnosť voči časovému stresu, rýchlosť písania až 600 úderov za minútu, možnosť prekladu až z deviatich cudzích jazykov a schopnosť pracovať prakticky neustále – to sú len niektoré z dôvodov, prečo si vybrať práve nás.

Na Slovensku ťažko nájdete spoločnosť, ktorá prepisuje obratnejšie, s menším počtom chýb a formálne čistejšie ako my v Scripto. Denná práca so slovom nám pomáha aj v oblasti prekladania a tlmočenia, kde využívame náš cit pre jazyk a kontext. Sme dôveryhodná spoločnosť a našim klientom zaručujeme diskrétnosť.

Vieme, že máte individuálne požiadavky a podľa toho k vám pristupujeme. Vždy sa snažíme priniesť niečo navyše. Výstupy preto dopĺňame o praktické drobnosti (napr. zvýraznenie podstatných častí textu, jeho rozdelenie do logických kapitol, doplnenie časových kódov, atď.), ktoré uľahčia vašu ďalšiu prácu. Neunikne nám ani to najmenšie interpunkčné znamienko a keď raz niečo sľúbime, môžete sa na nás spoľahnúť.

17 822 dokumentov
639 561 hodín nahrávok
125 + klientov