Žiadne prázdne slová.
Výsledky čierne na bielom.

Základom našej filozofie je, že chceme, aby ste sa k nám vrátili. Preto sú pre nás dlhodobé vzťahy postavené na dôvere a pozitívnych skúsenostiach rovnako dôležité ako kvalita našej práce.

Zoznam našich spokojných klientov - od menších spoločností až po veľké produkčné domy - neustále rastie. Prečítajte si, ako sme sa u nich zapísali.

Marián Kristeľ KidsCodr

“Spolupráca so spoločnosťou Scripto je absolútne perfektná. Vždy dodá výstupy v požadovanej kvalite a expresne rýchlo, čo je v odvetví, v ktorom pôsobíme, veľmi dôležité. Komunikácia vynikajúca, vždy sa snaží dodať aj niečo navyše, čo veľmi oceňujem. Určite odporúčam ďalej!“

Rastislav Valentovič Projekt: To dá rozum

“So spoločnosťou Scripto spolupracujeme od júna 2017. Hľadali sme ľudí na prepis veľkého objemu nahratých rozhovorov realizovaných v rámci prípravy analýzy vzdelávacieho systému na Slovensku. Hneď od začiatku nás prekvapil profesionálny prístup a výborná komunikácia. V neposlednom rade nás potešilo aj precízne spracovanie a rýchlosť, s akou sa dokázali popasovať so skutočne veľkým objemom. Po zatiaľ vyše 140 hodinách audiozáznamov prepísaných na viac než 4 000 normostranách spoluprácu jednoznačne odporúčam.“

Elena Alexy Edičné štúdio boomboom

“Prepis audio rozhovorov je tvrdá rehoľa. Chce to maximálnu pozornosť, trpezlivosť, presnosť, dôvtip, jazykový cit a výkonný prstoklad. Spoločnosť Scripto navyše toto všetko zvláda obdivuhodne rýchlo."